HOME » HOME Mirësevini në faqen zyrtare të ZQRPP-së

Zyra e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme ushtron veprimtarinë e vet në mbështetje të dispozitave ligjore. Objekt i veprimtarisë së zyrës së regjistrimit të pasurive të paluajtshme është regjistrimi i titujve të pronësisë dhe të të drejtave të tjera reale për pasuritë e paluajtshme në bazë të dokumenteve ligjore, që vërtetojnë pronësinë mbi pasurinë e paluajtshme, si dhe përgatitja, mbajtja dhe administrimi i regjistrave të pasurive të paluajtshme, hartave treguese të regjistrimit dhe dokumentacionit, që vërtetojnë të drejtën e pronësisë dhe të drejtat e tjera reale mbi pasurinë e paluajtshme.


 

 
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 3234 Rrogozhinė, Kavajė.
ZQRPP organizon Konferencėn e 7-tė Rajonale pėr Kadastrėn dhe Infrastrukturėn e tė Dhėnave Hapėsinore. Kryeregjistruesi Ilirjan Muho: Do tė rrisim bashkėpunimin e mėtejshėm mes agjencive homologe tė Ballkanit Perėndimor .
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 1664 Fushė Krujė.
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr.1870 Grudė Fushė, Malėsi e Madhe.
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 2430 Leskovik, Kolonjė.
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 3834 Vrith, Malėsi e Madhe.
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 8503 Berat.
KĖRKESĖ PĖR SHPREHJE INTERESI: Shėrbime Konsulence - 3 Ekspertė pėr Arkitekturėn e sistemit tė kompiuterizuar tė Regjistrimit tė Pasurive tė Paluajtshme tė ZRPP.
KĖRKESĖ PĖR SHPREHJE INTERESI: Shėrbime Konsulence - Supervizionit per Rikonstruksionin e Pjesshėm tė Ambjenteve nė Katin Pėrdhe tė ZVRPP Elbasan.
Njoftim pёr Afishim Publik tė Regjistrimit Fillestar tė Pasurive tė Paluajtshme pėr Zonėn Kadastrale Nr. 3159 Rec I Ri, Shkodėr.

ANKESA
Kerko ne Website

Klikoni ketu per te lene ankesen tuaj ne Linjen JeshileZyra Qendrore e Regjistrimit te Pasurive te Paluajtshme 

Adresa: Rr: "Jordan Misja"
Tirane, Albania
Tel +355 4  2 403 301
Fax +355 4 2 403 306

 

               DENONCO
            ( Linja Direkte )               
Mesazhe zanorë në numrin e telefonit të ZQRPP-së,
++ 355 (0) (4 ) 2403305;

SMS-ve në numrin celular ++355(0)672020234                        të vënë në dispozicion për publikun nga ZRPP-ja;

Klikoni ketu per regjistrimin ankesave online per linjen jeshile.

 

POSTA ELEKTRONIKE